KONST / Litografier / Litografier 8862546

nr 886 2546

Litografier

3 st. Conny Berglund, numrerade och signerade, motivet: ca 10x5

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 april 2014
kl 18:02:15

5/4 12:02:05 1      100 kr
7/4 08:55:14 2      Vinnande bud